Anadolu toprağının verimi ve coğrafyamızın iklim özellikleri, bölgesel lezzetlerin oluşmasına, sağlıklı gıdaların yetiştirilmesine, gurme mutfaklar için özel ve yüksek kalitedeki ürünlerin elde edilmesine olanak sağlıyor.

Manda, İnek, Keçi Sütü

Ürünlerimiz yüksek standartlı manda, keçi ve inek sütü ile üretiliyoruz. Yılın her günü üretim tesisimize gelen sütleri, aynı heyecan ve enerji ile en lezzetli tatlı ve dondurmaları hazırlamak için işliyoruz.

Gerçek Meyveler

Tamamen doğal ve iyi tarım koşullarında, mevsim, bölge ve ürün kalitesi özelliklerine göre en doğru hasat zamanı gelen ve yöresinden temin ettiğimiz meyveleri, en lezzetli tatlıları, dondurmaları ve meyve sularını hazırlamak için kullanıyoruz. Üretimde kullandığımız gerçek meyveler, ürünlerimizin benzersiz bir lezzete sahip olmasını sağlıyor

Ege’nin Lezzetleri

Ege’nin özlem duyulan tatları olan yaprak sarması,meşhur boyozu, zeytinyağlıları, Çeşme’nin dillerden düşmeyen Ege kahvaltısı ve kumru çeşitleri size benzersiz bir Ege deneyimi yaşatacak. 

Alaçatı Muhallebicisi Üretim Tesisleri

Alaçatı Muhallebicisi olarak, üretimlerimizi İzmit’te bulunan fabrikamızda gerçekleştiriyoruz.Doğal ve sağlıklı lezzetlere olan talebi karşılayabilmenin ilk adımı kaliteli üretim yapabilmek ve tazeliği doğal yollarla muhafaza edebilmek.Ürünlerimizi, Ege’nin kendine özgü tatlarından ve eşsiz doğasından ilham alarak üretiyoruz.Ürünlerimizin bir diğer lezzet sırrı ise, fabrikamızda ürettiğimiz ürünleri ve özellikle keçi sütü ve doğal meyveler ile üretilen sütlü tatlı ve dondurmalarımızı, 34 ayrı şehirdeki 80’e yakın hizmet noktasına taze ulaştırabilme becerisi.

Menü